1. Vybavení

 

V IMPAKTU využijete desítky možností na cvičení. Kardio stroje (běhací pásy, veslovací trenažery, kola i cross trenažery). Klasické posilovací stroje a činky jsou samozřejmost. Můžete si ale vyzkoušet i cvičení na Bosu, Woodboardu - balanční deska, slack line, TRX, balónech, workoutové konstrukci s trampolínou a vyskákat si s tyčí po konstrukci jako v ninja faktoru. K dispozici jsou také kettlebelly, odporové gumy, bedny, lano, kruhy, medicinbaly a další.

 

2. Zázemí a celkový prostor

 

Celková rozloha 1000 m2 poskytuje nejen prostor na cvičení, ale i  pohodlné posezení, kde si můžete odpočinout, dát svůj potréninkový nápoj, popovídat s přáteli, něco přečíst a podobně. K dispozici máte zdarma také filtrovanou vodu a wifi připojení.

V každé šatně je 60 skříňek a prostorné oddělené sprchy, kde skvěle zrelaxujete po tréninku. Každodenní úklid a čistota je pro nás důležitá a věříme, že to oceníte.

 

3. Zábava, soutěže, přednášky…

 

Pravidelně pořádáme přednášky (doposud například David FREJ, Jaroslav DUŠEK, Pjér la Šé´z, Andrew URBIŠ). V IMPAKTU si můžete zdarma půjčovat knihy nejen o cvičení a výživě. Co všechno na vás v IMPAKTU ještě čeká? Soutěže, výhry, ochutnávky, akce, společné výlety....To co děláme nás baví a není to jen o cvičení. Chceme se s polečně s vámi učit, bavit a dělat vám radost. 

 

4. Příjemná teplota a čerstvý vzduch

 

Díky neustále cirkulaci a přívodu čerstvého vzduchu se vám bude dobře dýchat a cvičit a v létě se zase díky klimatizaci přijdete zchladit.

 

5. Parkování zdarma

 

Co dodat...zaparkujete hned u IMPAKTU a zdarma....tečka.

 

 

6. Podpora (nejen) sportovců

 

Pokud sportujete, jste trenéři a hledáte podporu pro váš tým, nebo jste rodiče a máte doma nadějného sportovce a chcete pro něj nejlepší přípravu, napište nám. Nabízíme třeba dárky do tombol a soutěží, zlevněné vstupné, pomoc od našich trenérů, vzájemnou propagaci a podobně. Jsme rádi, když vidíme jak děti sportují a rádi podpoříme ty, co budou mít zájem a chuť na sobě makat.


 

 

 

 

 

 

 

7. Otevírací doba

 

Otevřeno máme KAŽDÝ DEN a to i ve svátky. Ve všední dny od

6:30 do 22:00 a o víkendech a svátcích od 8:00 do 22:00.

 


8. Fitness shop

 

Přímo v IMPAKTU pořídíte klasické suplementy jako proteiny, gainery, BCAA a další, ale i čistě přírodní doplňky stravy: chlorella, ječmen, raw tyčinky, čaje, rýži, makrely, chia semínka atd. Nabídku pořád obměňujeme a doplňujeme.

 

 

9. IMPAKT Fitness

 

A to nejdůležitější? VY a MY :-) VY naši zákazníci, kamarádi i vy co příjdete třeba jen párkrát. To díky vám může IMPAKT fungovat. A MY:

Holky na recepci, trenéři, fyzioterapeutka, masér...ale i lidi, které neuvidíte....účetní, grafik, uklízečky, technik a další....To je duše IMPAKT Fitness.

Proto, abyste se u nás cítili dobře se pořád učíme, zdokonalujeme a hledáme posily. A baví nás to. Tak přijďte, těšíme se na vás.

IMPAKT FITNESS je největší a nejmodernější fitness centrum ve Vyškově a okolí...ale nejen to...chcete znát 9 důvodů proč si vybrat IMPAKT? Tady jou: